Запитуємо священика


     На нашій веб-сторінці розпочала своє віртуальне життя рубрика "Запитуємо священика". Всі охочі можуть поставити свої запитання про віру, Церкву, мораль, духовність, і протягом короткого часу отримати на них відповіді від настоятеля храму Святої Трійці міста Копичинці. Ми будемо надсилати ці відповіді безпосередньо на Вашу ел. адресу та публікувати у цьому розділі.
Запитання  надсилайте на електронну пошту.
Email
 - lubomirurbanskiy@i.ua
                                                                            
Забороняється:
- писати запитання, які не стосуються цього розділу;
- писати запитання, що ображають будь-чию честь, гідність чи несуть ненависницький характер щодо певної особи чи групи осіб;
- писати запитання, що містять нецензурну лексику;
- розводити безглузду полеміку та ставити провокативні питання.

5 коментарів:

 1. Слава Ісусу Христу! Отче.Любомире,щойно мене побив мій чоловік. Я проживаю зним в шлюбі 10 років є доняАнгелина,є свій дім. я працюю вчителем. Та сімейного миру та спокою нема. Після побиття я постійно прощаю його і незнаю доки це буде триавати,попри все я його кохаю.Нещодавно Микола приїхав із заробіткив де був 6 місяців.Цей час я не марнувала .молилася за його душевне та тілесне зцілення. кожного дня читала Акафісти до Неупиваємої чаші. Та Господь.напевно. хоче ,щоб мій чоловік зробив до Нього хоча б один крок назустріч. Але Микола дуже далекий від духовного життя.адже з самого дитинства батьки не зародили у його серці зернятко віри.Тепери мені це зробити дуже важко. моє питання,отче, полягає ось у чому: чи буде гріх коли я розірву шлюб бо боюсь ,щоб його вчинки не стала для мене загрозую моєму життю,адже я маю для кого жити. Чи,може.я повинна усе своє життя нести цей хрест і все віддати вруки Божі.

  ВідповістиВидалити
 2. Слава навіки! Моя порада така спочатку спробуйте залікувати цю біль молитвою,порозумінням,любовю,а якщо далі так буде продовжуватися,тоді памятайте що розірвання шлюбу є гріх,але у вашому випадку він падає на вашого чоловіка.

  ВідповістиВидалити
 3. Слава Ісусу Христу.

  Чи буде людина покарана за важкий гріх, у якому покаялась?

  ВідповістиВидалити
 4. Отче, живу з чоловіком 10 років без шлюбу, є діти, чи врато нам вінчатись, якщо він уже брав шлюб з першою дружиною? Адже перший шлюб найважливіший..

  ВідповістиВидалити
 5. Запрошуємо відвідати сторінку Блогу Копичинецької міської бібліотеки для дітей про освячення Собору. Оцініть наші фото. http://kopychyntsi.blogspot.com/2017/09/blog-post_3.html#more

  ВідповістиВидалити